В столиці України відбулися урочисті проводи національної олімпійської збірної України

25/07/2016

У серці української столиці – на Софіївській площі, відбулися урочисті проводи Олімпійської збірної України на Ігри ХХХІ Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбудуться в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Побажати успіхів українським олімпійцям зібралися численні співвітчизники, вболівальники спорту, друзі та близькі з різних областей України. Львівщину на цій церемонії представляла заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба.

Нагадаємо, що у складі національної збірної за олімпійські нагороди 2016 року змагатимуться й 17 атлетів Львівської області – представників 8 видів спорту.

Члени Олімпійської збірної на чолі з головним олімпійцем країни Сергієм Бубкою та Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим пройшлися урочистою ходою з вулиці Трьохсвятительської до Софіївської площі. Під час ходи олімпійці поклали квіти загиблим учасникам АТО.

Зі сцени українських спортсменів вітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

«Я переконаний у тому, що наші спортсмени повернуться з перемогою», – сказав Прем’єр-міністр. «Кожен, хто стоїть на сцені, розпочинав свій спортивний шлях з дитинства, докладав дуже багато зусиль для того, щоб вибороти право представляти нашу велику спортивну країну на Олімпійських іграх», – зазначив він.

«В олімпійському Ріо-де-Жанейро кожен з вас впише своє ім’я в історію світового спорту, відкривши її нову сторінку. Слабий той, хто не вірить в себе! Вірте в себе та свої сили – будьте сильними! Всі ми пишаємося і віримо у вас!», – наголосив Сергій Бубка.

Він додав: «Перед вами на цій сцені справжні герої, які пройшли неймовірно великий та непростий шлях та вибороли почесне право захищати честь нашої країни на змаганнях найсильніших атлетів планети! Вони чекають вашої підтримки! Не сумнівайтесь, у кожній нашій перемозі є і ваша частка! Вперед, разом, до перемоги!».

У своєму привітальному слові від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний зауважив: «Переконаний, що в Ріо наші атлети продемонструють свої найкращі результати, а підтримка українських вболівальників додасть їм впевненості та натхнення. Своїми перемогами українці вкотре підтвердять, що Україна – велика спортивна країна».

Ігор Жданов сказав: «Вся Україна буде вболівати за вас! Пам’ятайте, що в кожному місті, селі увага громадян буде прикута до Олімпійських ігор. Ми віримо в вас та щиро бажаємо віри в себе, сили волі, особистих здобутків, чесного суддівства, і, особливо, – чесної боротьби».

Прем’єр-Міністр України передав державний прапор членам Олімпійської команди – чемпіонці світу з художньої гімнастики Ганні Різатдіновій та призеру Олімпійських ігор зі стрибків у воду Іллі Кваші.

В цей вечір чудові подарунки у вигляді творчих та концертних номерів подарували Катя Брайт, група «Ва-Банк», Вадим Олійник, Горлиця-Арт, Мирослава Карташова, Валерій Юрченко, Ігор Грохоцький, Дмитро Бабак, Олександр Павлик, Віктор Павлик, гурт «Клей Угрюмого», гурт «Армія», DJ Старков, МС Алекс Купідон та Віталій Козловський, який виконав офіційну пісню Олімпійської збірної «Чемпіони».

Інші новини

ukУкраїнська