ЛЬВІВЩИНА ВПЕРШЕ ПРОВЕЛА ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ “ДРАКОН”

28/07/2016

Неподалік Львова, на озері Наварія в Пустомитівському районі Львівщини, цими днями завершилися Всеукраїнські змагання з веслування на 22-місних човнах “Дракон” «Кубок Львова-2016». Змагання з цього відносно молодого для України виду спорту Львівщина проводила вперше, але досить успішно і яскраво.

Учасників змагань вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, президент Федерації України з веслування на човнах “Дракон” (UDBF) Валерій Моргун, віце-президент Федерації каное України Володимир Милян, голова федерації веслування Львівщини на човнах «Дракон» Андрій Маслюк, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак. Доброго настрою усім учасникам змагань додали члениморської експедиції на козацькій чайці «Пресвята Покрова», які продемонстрували своє вміння володіння шаблями та стрілецькою зброєю.

Безпосереднє проведення змагань здійснювалося управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерацію веслування Львівщини на човнах «Дракон», Львівською міською радою та громадську організацію спортивний клуб «Отаман».

У цікавих і видовищних змаганнях взяло 270 учасників, які представляли команди Львівської, Полтавської, Рівненської, Волинської, Житомирської, Харківської та Київської областей, а також міста Києва.

При цьому варто зауважити, що українці – законодавці мод у цьому новому для Європи екзотичному виді спорту, який ще називають Дрогонбот. На минулорічному командному чемпіонаті Європи в Чехії наші спортсмени вибороли на різних дистанціях дев’ять «золотих» нагород.

Команда «Дракону» формується з 20 веслярів, стернового та «барабанщика», який задає темп руху.

В Наварії відбулися заїзди на 200 метрів (окремо у змішаному та відкритому класах) та змагання на престижній дистанції у 2 000 метрів з трьома розворотами. За регламентом у«міксах» передбачено щонайменше вісім жінок.

За результатами двох видів переможцями стала команда «Гетьман» з Дубно, друге місце у львівського клубу «Отаман», треті – «Західний вітер» з Ковеля.

Інші новини

ukУкраїнська