«День українського спорту» в дитячому таборі “Ровесник” на Львівщині

09/08/2016

8 серпня 2016 року в оздоровчо-лікувальному комплексі “Ровесник” поблизу Червонограда на Львівщині в рамках діяльності благодійного табору для дітей воїнів АТО та переселенців «Ми – Україна!» відбулася цікава акція – «День українського спорту» з нагоди проведення Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Загалом програма табору зорієнтована на пізнання України через її культуру, спорт та знайомство з відомими українцями.

Учасниками свята стали юнаки та дівчата з різних куточків України – з Луганщини, Донеччини, Дніпрянщини, Чернігівщини, Тернопільщини, Львівщини та Івано-Франківщини.

Цього разу за підтримки НОК України та його львівського відділення в гості до табору завітали стипендіат НОК України, учасниця І Юнацьких зимових олімпійських ігор 2012 року в Інсбруку львівська санкарка Галина Куречко та начальник відділу фізичної культури і спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк. Галина Куречко розповіла дітям про історію Олімпійських ігор, про особливості проведення Ігор Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, а відтак усі разом з цікавістю переглянули фільм про попередні Ігри Олімпіади в Лондоні (2012)та взяли участь в пізнавальній олімпійській вікторині. Найактивніші учасники свята отримали подарунки з символікою НОК України.

Уболіваємо за Україну разом!

Інші новини

ukУкраїнська