Учасники АТО Жидачівщини передали бойовий прапор представнику української Національної олімпійської команди, важкоатлету Володимиру Гозі

06/08/2016

5 серпня, о 12 год., у м. Жидачеві, на площі Свободи, за участю представників громадськості, влади, фізкультурно-спортивного активу Жидачівщини, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України на знак підтримки українських спортсменів, які захищатимуть честь України на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, що стартують у Бразилії 5 серпня 2016 року.
Честь України у складі нашої національної олімпійської команди захищає й жидачівець – важкоатлет Володимир Гоза. Тож в урочистій церемонії взяли участь: тренери нашого олімпійця Андрій та Володимир Гентош, мама Володимира Гози – Галина Гоза, бабуся й дідусь нашого олімпійця.
Розпочинаючи урочистості, ведуча заходу повідомила, що на Олімпіаді в Бразилії честь України захищатимуть 18 спортсменів Львівщини й вперше – представник Жидачева, важкоатлет Володимир Гоза. Учасники урочистостей мали можливість отримати інформацію про історію становлення світового Олімпійського руху й дізнатися біографію Володира Гози, котрий народився 15 квітня 1996 року у м. Жидачеві, навчався у Жидачівській загальноосвітній школі №2. Вже у 7 класі розпочав тренування у Жидачівській школі важкої атлетики під керівництвом тренерів Андрія та Володимира Гентоша. Як повідомив під час свого виступу міський голова м. Жидачева Володимир Левко, сьогодні в місцевій важкоатлетичній школі займається більше 100 юних спортсменів Жидачева та населених пунктів району.
Сьогодні Володимир Гоза навчається у Львівському державному університеті фізичної культури . Вже кілька років він досягає успіхів на міжнародній арені й успішно пройшов всі кваліфікаційні етапи відбору напередодні Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.
На площі Свободи у м. Жидачеві, перед адмінприміщенням Жидачівської райдержадміністрації, лунав Гімн України. Тренеру національної збірної команди України з важкої атлетики Андрію Гентошу було доручено підняти Державний Прапор України, а матері Володимира Гози – Галині Гозі – прапор Національного олімпійського комітету України.

http://zhydachivrda.org.ua/?page=news&nid=13520

Інші новини

ukУкраїнська