У Буську з нагоди початку Олімпіади в Ріо-де-Женейро урочисто підняли прапори України та Олімпійських ігор

06/08/2016

За участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, заступника голови районної ради Романа Фурди, Буського міського голови Ростислава Сліпця, знаних надбужанських спортсменів, тренерів ДЮСШ, їх вихованців, громадськості сьогодні, 5 серпня, на майдані Незалежності м.Буська в урочистій обстановці було піднято прапори Української держави та Олімпійських ігор.
Нагадаємо, що з 5 по 21 серпня у Ріо-де-Жанейро пройдуть Ігри XXXI Олімпіади. 10 500 атлетів з 206 країн світу протягом 17 днів розіграють 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. Це будуть перші Ігри, які пройдуть у Південній Америці за всю 120-річну історію сучасних Олімпійських ігор.
Звертаючись до учасників свята, голова райдержадміністрації Петро Мороз відзначив, що збірну України на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро представлятиме 205 спортсменів у 27 видах спорту. Серед них – 17 представників Львівщини. «Я вірю в успіх наших спортовців, тому закликаю усіх бущан вболівати за українську збірну, якій випала честь представляти на всесвітньому форумі спорту нашу країну, вірю в нові рекорди та медалі», – зазначив очільник району.

Також слово мали заступник голови райради Роман Фурда, міський голова Ростислав Сліпець, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та молодіжної політики РДА Дмитро Татарин, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи в особистій першості, срібний призер в командній першості чемпіонату Європи серед неповносправних у стрільбі з лука (2001) Володимир Хоменко.
Право підняти поряд з Державним Прапором України прапор Олімпійських Ігор випала честь найкращим спортсменам Буського району:
Ірині Племяник – кандидату в майстри спорту України, чемпіонці України серед юніорів у бігу на 2000 та 3000 метрів з перешкодами, члену збірної команди України; Констянтину Коляді – майстру спорту України, чемпіону України з гірського бігу на 12 кілометрів, члену збірної команди України; Роману Ростикусу – майстру спорту України, чемпіону України з бігу на 1500 та 3000 метрів з перешкодами, кросу на 4000 метрів, члену збірної команди України; Віталію Крюкову – керівнику Буського осередку Львівської обласної федерації кіокушинкай карате, тренеру ДЮСШ “Авангард”, майстру спорту України (ІІ дан).
Насамкінець урочистого заходу директор Народного дому с.Куткір Марія Майба виконала пісню Тараса Петриненка – “Україно”.

http://busk-rda.gov.ua/news.php?lng=ua&pg=&id=6

Інші новини

ukУкраїнська