“Свято олімпійського прапора” на Городоччині

05/08/2016

Сьогодні на міському стадіоні “Колос” відбулося «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття  Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації П.Стахів, директор ДЮСШ відділу освіти О.Войтів, директор ДЮСШ “Зоря” Р.Комнатний, голова райради ФСТ “Колос” Р.Струк, директор центру “Спорт для всіх” Б.Котяш та спортивна громада міста. Зі вступним словом до присутніх звернулася головний спеціаліст сектору молоді та спорту РДА М.Виздрик, яка зачитала звернення від голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Під звуки Державного Гімну України наймолодші спортсмени Городоччини підняли державний прапор та прапор Національного олімпійського комітету України.

Привітали учасників заходу Павло Стахів та Богдана Котяш, які побажали юним спортовцям району натхнення та бажання перемагати, висловили вдячність тренерам за працю, яку вони вкладають в розвиток Олімпійського руху в нашому краї, на власному прикладі пропагуючи спорт та здоровий спосіб життя.

http://www.gorodok-vlada.gov.ua/node/16172

Інші новини

ukУкраїнська