«Свято Олімпійського прапора» відбулось у дитячому таборі «Ровесник» у Червонограді

12/08/2016

Вже традиційно, щороку упродовж літніх канікул оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник», що знаходиться поблизу шахтарського Червонограда на Львівщині, приймає кожної табірної зміни понад 500 дітей. В рамках літнього відпочинку проводяться різноманітні заходи, але особливою втіхою для дітвори є змагання з різних видів спорту.

І ось 5 серпня, в день початку ХХХІ Олімпійських Ігор в Ріо де Жанейро, серед більш як 450 відпочиваючих дітей ОЛК «Ровесник» (серед яких були й школярі з Луганщини – вихованці Кремінської загальноосвітньої школи-інтернат та Гірської обласної спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат, які активно брали участь у всіх спортивних змаганнях та конкурсах табірних змін)  було проведено свято «Олімпійського прапора». В програмі свята було все, як у Ріо: внесення олімпійського прапора, запалення вогню і, звичайно, урочисте підняття Державного та олімпійського прапорів з нагоди відкриття Ігор.

На урочистий захід до табору завітали секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов, начальник відділу фізичної культури та спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк, директор табору Василь Карвацький. Найактивніші юні спортсмени «Ровеснику» були нагородженні медалями та грамотами, а також подарунками з олімпійської символікою від НОК України. Гості та юні спортсмени щиро побажали успіхів національній олімпійській збірний України у Ріо-де-Жанейро.

Інші новини

ukУкраїнська