Манастирський Андрій та Гладкий Віктор – бронзовий призер світу з пауерліфтингу

02/09/2016

З 28 серпня по 4 вересня 2016р. у м. Щирк (Польща) проходить чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

В результаті змагальної боротьби 31 серпня 2016р. у ваговій категорії до 83 кг львів’янин Гладкий Віктор додав до скарбнички збірної команди України одну малу бронзову нагороду в жимі лежачи, малу срібну медаль в тязі становій і бронзову нагороду в триборстві.

В присіданнях зі штангою Віктору підкорилась вага 255 кг. У жимі лежачи львів’янин продемонстрував 182,5 кг, а у заключній вправі Віктор зумів зафіксувати 262,5 кг. Таким чином, сума триборства Гладкого Віктора  склала 700 кг.

У ваговій категорії до 83 кг Манастирський Андрій додав до скарбнички збірної команди України одну малу бронзову нагороду в присіданнях зі штангою, малу золоту медаль в жимі лежачи і бронзову нагороду в триборстві.

В присіданнях зі штангою Андрію підкорилась вага 232,5 кг. У жимі лежачи нашому спортсмену не було рівних. Вага штанги 170 кг у другій змагальній вправі забезпечила Манастирському беззаперечну перемогу. У тязі становій Андрію вдалося виконати тільку одну спробу і зафіксувати вагу 225 кг. Таким чином, сума триборства бориславського спорстмена склала 627,5кг.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з феєричним виступом на міжнародній арені!

Інші новини

ukУкраїнська