Форум Пошуку Партнерів – Люблін, 28 вересня 2016 року

02/09/2016

28 вересня 2016 р. у м. Люблін відбудеться Форум Пошуку Партнерів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки.

Форум скерований до всіх установ на території Програми, які мають намір подати заявку в рамках першого конкурсного набору заявок, про відкриття якого буде оголошено 11 жовтня цього року. Форум даватиме можливість знайти відповідного партнера для реалізації проекту і обговорити подальші кроки з метою подання заявки в рамках першого набору.

Реєстрація для участі в Форумі включає два етапи:

1. Подання ідеї проекту (разом з контактною інформацією) до інтернет-базі партнерів (кожна запропонована ідея отримає свій унікальний номер, в базі даних можна буде представити до трьох ідей) – додати ідею проекту до інтернет-бази

2. Заповнення реєстраційного формуляра на Форум, де потрібно вказати унікальний номер запропонованої ідеї (відправка формуляра на Форум без вписаного номера ідеї проекту з інтернет-бази партнерів буде неможлива) – відкрити реєстраційний формуляр

Реєстрація завершиться 9 вересня 2016 р. Зверніть увагу на те, що кількість місць обмежена, тому від даної установи чи організації зможе зареєструватися лише одна особа.

Просимо представників з України, зацікавлених в участі у Форумі, розпочати процедури, пов’язані з отриманням необхідної візи (лише співробітники установ, які відповідають критеріям прийнятності партнерів (у додатку)). СТС забезпечує зареєстрованим учасникам проїзд автобусом, харчування та проживання в Любліні.

http://www.pl-by-ua.eu/ua,news,177

Всі подробиці та правила реєстрації та участі у Форумі ви знайдете під реєстраційною формою.

Інші новини

ukУкраїнська