Чергове засідання колегії управління фізичної культури та спорту відбудеться напередодні відзначення Дня фізичної культури та спорту

05/09/2016

Третє у цьому році засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації заплановано провести у розширеному форматі 8 вересня 2016 року з виїздом у Бродівський район. Засідання розпочнеться об 11 годині в залі засідань Бродівської районної державної адміністрації за адресою: м. Броди, площа Ринок, 1.

Питання порядку денного:

1. Стан й перспективи розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення Бродівського району.

2. Особливості організації фізкультурно-спортивного руху в об’єднаних територіальних громадахта формування моделі розвитку сфери фізичної культури та спорту в умовах територіальної реформи.

3. Різне.

В рамках проведення засідання планується також відзначити кращих фахівців галузі з нагоди професійного свята Дня фізичної культури та спорту; ознайомитися з досвідом роботи Бродівської дитячо-юнацької спортивної школи, а також за участю обласного фізкультурно-спортивного активу покласти квіти до стели загиблим авіаторам 16 окремої механізованої бригади у м. Бродах.

Інші новини

ukУкраїнська