На Городоччині завершилося обласне спортивне свято «Козацькі забави-2016»

06/09/2016

4 вересня 2016 року у селі Суховоля Городоцького району успішно завершилося культурно-спортивне свято «Козацькі забави», присвячене 25-річчю Незалежності України та Дню фізичної культури і спорту.

Культурно-спортивне свято «Козацькі забави-2016″ проведено за сприяння Львівської обласної організації ВФСТ “Колос” АПК України та підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Городоцької районної організації ВФСТ «Колос» та Суховольської сільської ради.

15 збірних команд районів Львівщини змагалися у таких випробуваннях:

– Піднімання ваги;

– Метання довбні;

– Перекидання тракторних шин;

– Переміщення воза;

– Перетягування канату;

– Конкурс приготування козацької страви.

На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, голова обласної організації обласної організації ФСТ “Колос” АПК України Лілія Білінська, голова громадської ради при ЛОДА Степан Середа, Городоцький міський голова Роман Кущак, сільський голова с. Суховоля Володимир Залізний та інші гості свята.

Загалом учасниками «Козацьких забав» стали понад 200 представників сільських спортивних команд Львівщини.

Серед трійки кращих у командному заліку виявилися сільські спортсмени Стрийського, Старосамбірського та Буського районів.

В індивідуальних змаганнях в окремих вправах відзначилися: Ігор Секів, Ярослав Когут, Ігор Рицак (Стрийський район); Тарас Фем’як (Старосамбірський район); Ігор Форошівський (Буський район); Олег Войтів (Городоцький район); Юрій Курніцький (Золочівський район); Олег Павлик (Турківський район); Володимир Возний (Миколаївський район) та інші.

Результати командних змагань:

1. Стрийський районний курінь  –                            163 оч.

2. Старосамбірський районний курінь –                  162 оч.

3. Буський районний курінь  –                         152 оч.

4. Городоцький районний курінь –                           150 оч.

5. Мостиський районний курінь –                             142 оч.

6. Самбірський районний курінь –                            133 оч.

7. Перемишлянський районний курінь –                  130 оч.

8. Сокальський районний курінь –                            130 оч.

9. Миколаївський районний курінь –              128 оч.

10. Радехівський районний курінь –                128 оч.

11. Турківський районний курінь –                 125 оч.

12. Золочівський районний курінь –               121 оч.

13. Пустомитівський районний курінь –                   120 оч.

14. Дрогобицький районний курінь –             115 оч.

15. Жовківський районний курінь –                97 оч.

Результати особистих змагань в окремих видах програми:

Піднімання ваги:

1.                Секів Ігор, Стрийський курінь – 74 рази

2.                Войтів Олег, Городоцький курінь – 63 рази

3.                Павлик Олег, Турківський курінь – 54 рази

Метання довбні:

1.                Фем’як Тарас, Старосамбірський курінь – 20,55 м.

2.                Когут Ярослав, Стрийський курінь – 18,86 м.

3.                Возний Володимир, Миколаївський курінь – 18,80 м.

Перекидання шин:

1.                Форошівський Ігор, Буський курінь – 7,14 сек.

2.                Курніцький Юрій, Золочівський курінь – 7,55 сек.

3.                Рицак Ігор, Стрийський кунінь – 7,80 сек.

Перетягування канату:

1.                Городоцький районний курінь

2.                Буський районний курінь

3.                Мостиський районний курінь

Переміщення воза:

1.                Буський районний курінь

2.                Мостиський районний курінь

3.                Старосамбірський районний курінь

Конкурс приготування козацької страви:

1.                Пустомитівський районний курінь

2.                Городоцький, Мостиський районні курені

3.                Перемишлянський, Радехівський районні курені

Інші новини