Представниці Львівщини тричі піднімались на п’єдестал пошани юніорського чемпіонату світу з вільної боротьби

07/09/2016

Успішним видався для національної збірної команди України Чемпіонат світу з боротьби вільної серед юніорок 2016 року, який нещодавно завершився у французькому Маконі.

Вже традиційно у авангарді континентальної жіночої боротьби була збірна команди України, зокрема представниці Львівщини з поміж, яких чимала кількість вихованок училища фізичної культури. Відтак троє з п’яти представниць Львівської області вибороли медалі різного ґатунку.

За результатами індивідуальних виступів призові місця розподілились таким чином: друге місце у ваговій категорії 59 кг виборола Тетяна Кіт, треті місця здобули Оксана Лівач (в.к. 44 кг) та Христина Береза (в.к. 51 кг), Соломія Вольська та Мар’яна Колос (48 кг) опинилися на 8 та 10 сходинках п’єдесталу відповідно.

Головним наставником збірної команди України з підготовки до чемпіонату світу був Заслужений тренер України, тренер Львівського училища фізичної культури Орест Зеновійович Скобельський.

Бажаємо молодим спортсменкам Львівщини подальших успіхів!