З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту на Львівщині відбудуся представницькі змагання з велоспорту

07/09/2016

Цими днями у місті Жовква з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту успішно проведено XV відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шосе серед усіх вікових груп, пам’яті Заслуженого тренера України Збігнева Керницького.

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Жовківська районна державна адміністрація; Львівська обласна федерація велосипедного спорту, відділення НОК України у Львівській області, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м. Львів).

Ці змагання у стародавньому місті Жовква, де активно розвивається велоспорт й де підготовано бронзову призерку Ігор Пекінської Олімпіади Лесю Калітовську, були започатковані у 2001 році й відтоді проводяться щорічно.

Перед стартом учасників змагань привітали: міський голова Жовкви Петро Вихопень; член колегії управління фізичної культури та спорту Львівської  облдержадміністрації, начальник сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська; директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Возний та донька Збігнєва Керницького – Аліна Бойчук.

У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів та ветеранів велоспорту зі Львова, Дрогобича, Жовкви, Сокаля, Червонограда, Ужгорода, Хуста, Хмельницького, Луцька, Рівного та інших міст України. Вік учасників – від 10 до 70 років. В змаганнях приймала також участь і голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур.

Учасники мали можливість розміститися та відпочити у оздоровчому таборі “Росинка” в селі Зіболки Жовківського району Львівщини.

Погода сприяла спортсменам продемонструвати хороші результати у всіх видах програми: індивідуальній гонці на 10 км та групових гонках на 15, 30, 45 км.

Серед переможців відкритого чемпіонату Львівської області з велосипедного спорту на шосе, пам’яті Заслуженого тренера України Збігнева Керницького, у різних вікових групах виявилися: Гайдим Наталія, Ветриченко Єлизавета, Бубняк Христина, Юденко Володимир, Олеш Василь, Строгуш Віктор, Щур Надія, Вербицький Андрій, Тимцо Юрій, Ковальчук Святослав, Глушко Назар, Клячіна Оксана, Зуєв Олександр, Селіверстов Роман, Гузов Віктор, Стецьків Юрій та інші.

Усі переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами та іншими подарунками від організаторів.

Інші новини

ukУкраїнська