Шахова Олімпіада 2016: перемога над росіянами та результати п’ятого туру

07/09/2016

У столиці Азейбарджану Всесвітня шахова Олімпіада майже досягла екватору. А українська збірна провела п’ять турів переможних зустрічей.

Дуже принциповим видався четвертий тур для чоловічої команди, який проходив 5 вересня. Жереб визначив у суперники Росію.Тож, наші співвітчизники просто не могли не виграти.

Поєдинок між Павлом Ельяновим і Володимиром Крамником завершився внічию. Другий номер української команди Руслан Пономарьов переміг Євгена Томашевського, на третій дошці Антон Коробов поступився росіянину Яну Непомнящему. На останній дошці Андрій Волокітін обіграв Олександра Грищука. У підсумку четвертого туру змагань українські гросмейстери здобули перемогу над російською командою з рахунком 2,5:1,5.

З таким же рахунком на свою користь Руслан Пономарьов, Антон Коробов, Андрій Волокітін та Юрій Криворучко завершили п’яту зустріч іще з одним лідеромОлімпіади – командою Китаю.

Жіноча збірна також продовжує здобувати перемоги. У четвертому турі Марія Музичук, Наталія Жукова, Анна Музичук та Інна Гапоненко-Яновська впевнено перемогли француженок з рахунком 3,5:0,5.

У наступному турі українки зустрілися з командою Сербії. Сестри Музичук, Інна Гапоненко-Яновська та Анна Ушеніна обіграли суперниць з рахунком 3:1

Інші новини

ukУкраїнська