Львівщина готується до обласного «Олімпійського уроку-2016»

08/09/2016

З нагоди Дня фізичної культури і спорту й в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» в м. Жовква відбудеться обласне спортивно-масове свято. Обласний олімпійський урок буде проведено з настільного тенісу – одного з найбільш популярних видів спорту на Львівщині й в Україні загалом.

Спортивна подія за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Жовківської райдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласних центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт», обласної федерації настільного тенісу розпочнеться 10 вересня ц.р. о 12 годині в одному з найкращих в Україні спеціалізованих спортивних залів для гри в настільний теніс СК «ЛІРС» (вул. Воїнів УПА, 22-а).

В рамках свята відбудеться відзначення кращих фахівців галузі фізичної культури та спорту Львівщини; показові виступи кращих гравців «малої ракетки», «майстер-класи»; зустрічі з видатними спортсменами області, а також змагання з настільного тенісу за програмою ХХV обласних комплексних Ігор Львівщини за участю збірних команд районів та міст обласного значення.

Довідково.

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94.

Традиційно за активної підтримки НОК України від Дня фізичної культури та спорту по всій Україні розпочинаються загальнонаціональні акції «Олімпійський урок», «Олімпійський тиждень».

Відтак у першій половині вересня у всіх районах області, в обласних організаціях фізкультурно-спортивних товариств та відомств, в обласних центрах «Спорт для всіх» та «Інваспорт», у спеціалізованих навчальних закладах фізкультурного профілю та обласних федераціях з олімпійських видів спорту за участю відомих спортсменів, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Заслужених тренерів України, фахівців сфери фізичної культури та спорту планується проведення спортивно-виховних заходів: теоретична форма – вікторини, диспути, конференції, усні журнали, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами, ветеранами та діячами фізичної культури та спорту та практична форма – міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, показові тренування з використанням олімпійських ритуалів.

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму, а також на виконання доручення Віце – прем’єр – міністра України П. Розенка від 11.08.2016 № 29141/1/1-16 до листа Національного олімпійського комітету України від 03.08.2016 № 573-НК та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в суспільно-громадському житті Львівщини підготовано відповідне доручення заступника голови Ю.Т. Підлісного за № 11 від 25.08.2016 року.

Інші новини

ukУкраїнська