Спортсменка зі Львівщини Катерина Крива – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

09/09/2016

Нещодавно у м. Стамбул (Туреччина) завершився перший офіційний старт з карате в ранзі олімпійського виду спорту, 7-ий етап «Premier League. Karate 1». Турнір зібрав 483 спортсменів з 54 країн світу, які змагалися за місце на п’єдесталі й за бали для покращення своїх позицій у світовому рейтингу WKF.

Українська делегація складалася з 12 спортсменів, серед яких у ваговій категорії -50 кг. виступала і представниця Львівщини Катерина Крива (тренер Ігор Богдан). Впевнено пройшовши перших три кола кваліфікації, львів’янка потрапила у фінал, де зустрілася із своєю принциповою суперницею, чемпіонкою світу та Європи, господаркою турніру Серап Целік. У напруженому та безкомпромісному поєдинку, який закінчився із рахунком 3:3, судді більшістю голосів віддали перевагу турецькій спортсменці. Таким чином львів’янка посіла другу сходинку у своїй ваговій категорії і це була єдина медаль української команди у Стамбулі. Варто зазначити що цей бій було визнано як один з найкращих на цьому турнірі.

Досягнутий результат дозволив Катерині Кривій закріпитися на 4 місці світового рейтингу WKF та очолити рейтинг PL.K1 у категорії -50 кг. Попереду у спортсменки напружений етап підготовки у складі національної збірної команди України до Чемпіонату світу з карате, що відбудеться 25-30 жовтня у м. Лінц (Австрія).

Роман Хімяк, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Інші новини