В Трускавці легкоатлетичним пробігом «За мир та єдність України» відзначено День фізичної культури та спорту

12/09/2016

9 вересня 2016 р. у м. Трускавці на майдані Незалежності в рамках всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» проведено легкоатлетичний пробіг «За мир та єдність України» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Загальне керівництво спортивно-масового заходу здійснювали відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Безпосереднім проведення змагань займалася суддівська колегія з числа тренерів дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець».

Представляли команди керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Відкривав змагання завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль. На урочистому відкритті учасників заходу вітав міський голова м. Трускавця Андрій Кульчинський, який побажав усім мирного неба, хорошого настрою, міцного здоров’я та перемог у спорті і в житті.

Псля завершенні легкоатлетичного пробігу «За мир та єдність України» міський голова Андрій Кульчинський нагородив грамотами трускавецьких працівників сфери фізичної культури і спорту за досягнуті успіхи у навчанні і вихованні дітей, ініціативну творчу діяльність та сумлінне виконання професійних обов’язків, а вихованці ДЮСК «Спортовець» отримали від міської влади спортивний інвентар – 15 баскетбольних, футбольних та волейбольних м’ячів, 3 комплекти спортивної форми та багато іншого спорядження для занять видами спорту, що культивуються у цьому закладі. Всі призери пробігу були нагороджені грамотами та медалями Трускавецької міської ради.

Інші новини