Паралімпійці Львівщини здобувають три медалі в Ріо-де-Жанейро

13/09/2016

Успішним для паралімпійців Львівщини виявився четвертий змагальний день 12 вересня 2016 року. В їхньому активі –  дві «золоті» медалі та одна «бронзова»!

У фіналі фехтування на візках (клас В) шабліст з Буська Антон Дацко з рахунком 15 : 7 переміг представника Греції Панагіотіса Тріантафіллоу й здобув 20-у медаль найвищого ґатунку для збірної команди України.

Його успішний виступ підтримав 29-річний львів’янин Андрій Демчук (клас А, тренер: С. Колеснікова), який впевнено здолав угорця Річарда Освата з рахунком 15 : 8. У фіналі фехтуванні на візку на шаблі вдруге на фехтувальному турнірі в Ріо зазвучав гімн України .

Ще один титулований український легкоатлет, Паралімпйський чемпіон Пекіну та Лондону Роман Павлик (клас Т 36, тренер О. Якубовський) відзначився бронзовою медаллю на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. У фіналі зі стрибків в довжину спортсмен із села Сокільники Пустомитівського району з особистим рекордом посів третє місце з результатом 5 м 61 см. До першого місця Романові Павлику не вистачило 1 см – “золото” в австралійця Брейден Девідсона (5, 62), а “срібло” у бразильця Родріго Перрейри Да Сілви (5, 62).

Варто зауважити, що у складі національної паралімпійської команди України в Ріо-де-Жанейро змагаються 9 представників Львівщини.

У складі національної паралімпійської команди України в Ріо-де-Жанейро змагатимуться й 9 представників Львівщини:

Антон Дацко, 1983 р.н. (фехтування на візках),

Андрій Демчук, 1987 р.н. (фехтування на візках),

Наталія Морквич, 1992 р.н. (фехтування на візках),

Роксолана Дзьоба-Балян, 1982 р.н. (стрільба з лука),

Орися Ільчина, 1990 р.н. (легка атлетика),

Роман Павлик, 1983 р.н. (легка атлетика),

Мар’ян Квасниця, 1992 р.н. (плавання),

Марина Стабровська, 1993 р.н. (плавання),

Віктор Дідух, 1987 р.н. (настільний теніс).

Інші новини

ukУкраїнська