Олімпійський урок відбувся у Соснівці

15/09/2016

Нещодавно на базі Червоноградського навчально-виховного комплексу №13, одного із найспортивніших НВК Червоноградської міської ради,  з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні, відбувся загальноміський «Олімпійський урок-2016».

Серед почесних гостей спортивного свята – секретар Червоноградської міської ради О.Грасулов, начальник відділу фізичної культури та спорту В.Гаврилюк, депутати міської ради А.Дікальчук та О.Клімов, міський голова Соснівки І.Харчук, представники відділу освіти, директори спортивних шкіл, фізкультурно-спортивний актив міста і головні «винуватці» дійства – юні спортсмени.

Розпочалось свято з урочистого вітання з Днем фізичної культури та спорту всім спортсменам та працівникам галузі. Велика кількість номінантів (більше 20) , які були нагороджені, свідчить про високі результати фізкультурно-масової та спортивної роботи в нашому місті.

Нагороди отримали багато представників спортивної галузі: від кращих спортсменів міста – до ветеранів спорту, які передають свій досвід юному поколінню. А між номінаціями справжню майстерність презентували гімнасти, борці, футболісти, баскетболістки ЧНВК №13 та спортивних шкіл.

Численні глядачі вітали «рідних» для Соснівки спортсменів – майстра спорту міжнародного класу, випускницю школи Ангеліну Лисак (вільна боротьба) та її першого тренера, заслуженого тренера України Андрія Кушніра, тренера з футболу Василя Гавалка з командою своїх вихованців і, звичайно, Миколу та Аллу Голенів –  справжніх Педагогів з великої букви – за багаторічну плідну працю по вихованню здорового покоління! А динамічний спортивний флешмоб першокласників ЧНВК №13 додав всім присутнім гарного настрою!

Програма свята також включила в себе урочисте нагородження колективу ЧНВК №13 (директор Любов Парійчук) за активну пропаганду здорового способу життя серед молоді та перемогу в Спартакіаді закладів освіти 2015-2016р.р.

Отже, вітаємо  всіх прихильників здорового способу життя та спортсменів і фахівців галузі, з Днем фізичної культури та спорту в Україні!

Інші новини