Сільська дитячо-юнацька спортивна школа “Старт” відзначила своє 25-річчя

20/09/2016

18 вересня 2016 року в Народному домі села Угерсько Стрийського району Львівщини відбулася урочисте святкування 25-річчя утворення дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» обласної організації ФСТ «Колос».

Урочистості розпочалися з вшанування пам’яті учасників АТО, серед яких є й вихованці спортивної школи.

Участь у цьому культурно-спортивному святі сільського спорту взяли начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук; заступник голови Стрийської районної ради Василь Зубрицький, голова Львівської обласної організації ФСТ «Колос Лілія Білінська; відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, сільський голова Угерського Роман Снігур та інші.

Подяку та почесну грамоту голови Львівської обласної державної адміністрації О.М. Синютки отримав колектив ДЮСШ «Старт» та її директор Мирослав Любас.

«Школа була і залишається кузнею здоров’я, рекордів та спортивних традицій, а її вихованці і зараз прославляють регіон своїми успіхами», – розповів директор ДЮСШ «Старт» Мирослав Любас. Сьогодні тут діють 5 спортивних секцій: шахи, шашки, важка атлетика, футбол і плавання, в яких займаються 94 учні. Є чим пишатися «Старту». За чверть століття чимало вихованців цієї спортивної школи стали майстрами спорту, кандидатами у майстри спорту, чемпіонами, переможцями та призерами різних змагань та турнірів. Школа дала старт чемпіонкам світу з шахів Марії та Анні Музичукам, які стали гордістю України і світового спорту. Саме на їхні успіхи рівняються нині нові покоління вихованців сільської спортивної школи «Старт».

Ювілейні медалі з нагоди 25-ої річниці Незалежності України та за вагомий внесок у розвиток спорту на Стрийщині вручили Заслуженому тренеру України Олегу Музичуку та колишньому голові Стрийської райдержадміністрації Євгену Кухару.

Святковий настрій та своє мистецтво дарували учасникам заходу Марія Бардин, Марта Андрусик, тріо «Оскар», дитячий зразковий хореографічний колектив «Лілея» та зразковий ансамбль естрадного танцю «Пролісок». Після урочистої частини відбулися показові виступи юних важкоатлетів та розпочалися турніри з футболу, шахів та шашок.

Інші новини