Завершився міжнародний юнацький баскетбольний турнір пам’яті львівського журналіста Ярослава Пастернака

21/09/2016

Цими днями в рамках проведення заходів «Олімпійського тижня» в ігрових залах Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного комплексу НУ “Львівська Політехніка” успішно завершився ХІІІ Міжнародний турнір з баскетболу серед юнаків 2002-2003 р.н та дівчат 2000-2001 р.н. пам’яті спортивного журналіста газети “Високий Замок” Ярослава Пастернака.

Турнір проводився за підтримки та сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, федерації баскетболу Львівщини, Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, редакції газети «Високий Замок» та компаній-партнерів.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань за участю членів родини Я. Пастернака, учасників змагань вітали: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОіН України Ярослав Гаврих; президент федерації баскетболу Львівщини Ігор Савицький, спортивний журналіст, багаторічний кореспондент «Високого Замку» Юрій Назаркевич; директор Львівської обласної ДЮСШ Мирослав Возний, інші почесні гості, а також дитячі мистецькі колективи Львівщини.

За перемогу змагалися по 4 команди дівчат та юнаків з України, Польщі та Словаччини, загалом понад 100 юних баскетболістів.

Перемоги у цьому традиційному турнірі вибороли юні баскетболісти з польського міста Перемишль та дівчата-баскетболістки з Рівного.

Загалом дружня атмосфера цих змагань дозволила усім учасникам показати якісну та змістовну гру й знайти нових спортивних друзів!

Турнірна таблиця змагань (юнаки 2002-2003 р.н.):

  1. Збірна Підкарпатського воєводства (Перемишль, Польща)
  2. ОДЮСШ (Ужгород)
  3. ОДЮСШ (Львів)
  4. ОСДЮСШОР (Рівне)

Турнірна таблиця (дівчата 2000-2001 р.н.):

  1. ОСДЮСШОР (Рівне)
  2. ОДЮСШ (Львів)
  3. м. Хмельницький
  4. БКМ “Бардейов” (Словаччина)

Довідка:

Ярослав Іванович Пастернак (1958-2004) – український спортивний журналіст. Багатолітній керівник відділу спорту всеукраїнської газети «Високий замок». Цей відділ неодноразово визнавали найкращим в конкурсі, який проводила Асоціація спортивних журналістів у Львові. Був одним із найвідоміших спортивних журналістів Львівщини.

Інші новини