Обласна федерація веслування на байдарках та каное Львівщини висловила подяку

23/09/2016

Обласна федерація веслування на байдарках та каное висловила подяку Львівському обласному відділенія НОК України за квартиру Міщука.

Федерація веслування на байдарках та каное Львівщини висловила подяку Львівському обласному відділення НОК України за підтримку бронзового призера Олімпіади 2016 Тараса Міщука. Відповідного листа львівському НОКу, яке очолює Юрій Турянський надіслав голова Федерації веслування на байдарках та каное Львівської області Володимир Милян.

В листі Федерація подякувала львівському олімпійському комітету  за активне сприяння у вирішенні питання преміювання, в т.ч. квартирного питання бронзового призера Олімпійських Ігор 2016 року Тараса Міщука.

Нагадаємо, єдиний львівський призер Олімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро Тарас Міщук учора врешті отримав сертифікат та ключі від власної двокімнатної квартир. Завдяки активному сприянню голови НОКу Львівщини Юрія Турянського і підтримки громадськості, місто та область виділила необхідну суму для купівля житла у Львові бронзовому призеру Олімпіади Міщуку та для премій спортсмену і його тренеру. Роман Бундз є заслужений тренер України.

Інші новини