Фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» урочисто відкрито!

24/09/2016

Шостий фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» урочисто відкрито у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що у Пуща-Водиці. Львівщину на цих змаганнях представляє Червоноградська гімназія (вчитель Світлана Алексєєва)

Протягом тижня 300 дітей з 25 регіонів країни не лише змагатимуться у таких конкурсах як: «Презентація команд», «Олімпійська вікторина», спортивна естафета, рухлива гра, а й спілкуватимуться зі спортсменами під час чату з олімпійцями, вчитимуться та удосконалюватимуть свої навички з плавання, здорового та правильного харчування й просто весело та по-олімпійські проводитимуть час.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь виконавчий директор Київського міського відділення Національного олімпійського комітету Ростислав Драпушко, директор МДЦ «Артек» Сергій Капустін, президент Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, голова комісії атлетів НОК, член Виконкому Національного олімпійського комітету України, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова.

Бурхливими оплесками діти вітали Олімпійську чемпіонку та призерів Ігор, учасників Юнацьких Олімпійських ігор Яну Шемякіну, Дениса Берінчика, Олену Садовничу, Павла Тимощенка, Анну Сорокіну, Олену Пахольчик, Анну Безсонову, Романа Щуренка, Юлію Прокопчук, Богдана Ядова, Анастасію Возняк, Анастасія Подрушняк, Валерію Юзвяк, Дмитра Мицака.

Ростислав Драпушко зачитав вітання від президента НОК України Сергія Бубки, побажавши учасникам ніколи не зупинятись на досягнутому, рухатись лише вперед та завжди залишатись активним й спортивним!

Церемонія відкриття відповідала всім атрибутам справжніх Олімпійських ігор – парад команд, підняття олімпійського прапора, клятва учасників, тренерів і суддів, й звісно – запалення Олімпійського вогню.

Не оминули своєю увагою організатори і срібного призера Ігор-2016 з сучасного п’ятиборства Павла Тимощенка та тренера бронзової призерки Олімпійських ігор в Ріо Анни Різатдінової – Ірішу Блохіну. Вони, як і всі медалісти Ріо, отримали заслужені подарунки від Національного олімпійського комітету – грошову премія та сучасний гаджет.

Фінальним акордом церемонії відкриття стало здіймання у небо синьо-жовтих кульок, які символізують щасливе і мирне дитинство.

Після безліч зроблених фото з нашими олімпійцями, учасники відправились на перше своє конкурсне випробування – презентація команд.

http://noc-ukr.org/news/13335/

Інші новини

ukУкраїнська