Завершився фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2016»

03/10/2016

У міжнародному дитячому центрі «Артек», що розташувався у заповідному куточку Києва Пуща-Водиці, цими днями відбулося урочисте закриття VI фінальних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Львівщину в національному фіналі представляла команда Червоноградської гімназії – 12 школярів (6 дівчат і 6хлопців) шостого класу разом зі своїм учителем фізкультури Світланою Алексєєвою та представницею відділення НОК України, учасницею І зимових Юнацьких Олімпійських ігор (Австрія), львівською санкаркою Галиною Куречко.

Загалом упродовж тижня понад 300 дітей із 25 областей України не лише визначали кращих у конкурсах: «Презентація команд», «Олімпійська вікторина», спортивна естафета, рухлива гра (артбол), але й спілкувалися зі спортсменами-олімпійцями, знайомилися один з одним, пізнавали цінності олімпійських ідеалів, а також удосконалювали свої навики плавання.

В урочистій церемонії закриття взяли участь голова Комісії атлетів НОК, член Виконкому Національного олімпійського комітету України, призер Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова та виконуючий обов’язки генерального директора МДЦ «Артек» Віктор Книш.

В гості до школярів завітали уславлені українські олімпійці, серед яких срібна призерка зимових Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова, призери літніх Ігор з вільної боротьби Валерій Андрейців, з вітрильного спорту Олена Пахольчик, з художньої гімнастики Анна Безсонова, з гандболу Лариса Заспа та сучасного п’ятиборства Вікторія Терещук, а також бронзовий призер I Європейських ігор з дзюдо Артем Хамула та учасник Юнацьких та Олімпійських ігор з гірськолижного спорту Дмитро Мицак.

«Юні лелеченята» Червоноградської гімназії в напруженій боротьбі поступалися іншим командам й в неофіційному командному заліку посіли 21 місце. Відтак найкращими у всеукраїнському фіналі виявилися школярі Черкащини.

Командами – медалістами цьогорічного фіналу «Олімпійське лелеченя-2016» у різних номінаціях виявилися:

«Презентація команди»:

1 місце – Тернопільська область

2 місце – Черкаська область

3 місце – Вінницька область

«Естафета»:

1 місце – Київська область

2 місце – Тернопільська область

3 місце – Запорізька область

«Олімпійська вікторина»:

1 місце – Луганська та Рівненська області

2 місце – Миколаївська область

3 місце – Дніпровська область

«Артбол»:

1 місце – Запорізька область

2 місце – Закарпатська область

3 місце – Дніпровська область.

Інші новини