Львів’янка Катерина Крива володарка титулу «Grand Winner» міжнародної серії найпрестижніших змагань з карате «Прем’єр Ліги Карате 2016»

10/10/2016

Нещодавно в Окінаві (Японія) відбувся фінальний етап елітної серії змагань з карате «PremierLeague.Karate 1», який у загальному заліку визначив володарів титулу «Grand Winner» у кожній ваговій категорії серед чоловіків та жінок. Переможець визначався за загальною сумою балів, набраних на турнірах PL.K1, із урахуванням зайнятих місць та кількості виграних поєдинків на цих представницьких змаганнях.

У 2016 році серія PL.K1 складалася з 11 турнірів, що проводилися у різних містах Європи (Париж, Зальцбург, Лашко, Роттердам, Стамбул та Гамбург), Африки (Рабат та Шарм-ель-Шейх), Америки (Форталеза) та Азії (Дубай та Окінава) й участь у яких брали найкращі спортсмени з більш як 100 країн світу.

Представниця Львівської області, член національної збірної команди України Катерина Крива (тренер Богдан І.О.), виступаючи у ваговій категорії -50 кг. Взяла участь у 7 етапах серії PL.K1. За результатами виступів у Парижі (5 місце), Шарм-ель-Шейху (3 місце), Лашко (3 місце), Роттердамі (2 місце), Зальцбурзі (3 місце), Стамбулі (2 місце) та Гамбурзі (участь) ,вихованка «інфізівської» школи карате набрала у сумі 1 995 балів, що дозволило їй випередити усіх своїх найближчих конкуренток Беттіну Планк (Австрія) та Серап Озцелік (Туреччина) й посісти 1 місце та вибороти титул «Grand Winner» у своїй ваговій категорії.

Залишається побажати провідній спортсменці Львівщини та її тренеру не зупинятися на досягнутих результатах й уже взяти приціл участь в Олімпійських Іграх в Токіо-2020.

Роман Хімяк, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Інші новини

ukУкраїнська