Визначилися переможці XV Львівської міжнародної регати

11/10/2016

Цими днями на озері Наварії в у Пустомитівському районі Львівщини успішно завершилися традиційні змагання з веслування на байдарках і каное – XV Львівська міжнародна регата.

За перемогу боролися 219 учасників із 20 команд. Цьогорічна регата, як завжди, зібрала представництво з багатьох областей України: Рівненська, Херсонська, Одеська, Вінницька, Волинська, Житомирська, Київська та м. Київ. Із закордонних гостей були представники двох міст Білорусі: Мозирь та Пінськ. За якісним складом були представлені учасники чемпіонатів Європи та світу серед молоді та юніорів, призери Всесвітньої Універсіади та етапів Кубка світу, чемпіони України та Білорусі. Змагання проводилися в одиночних човнах на дистанція 200 та1 000 м в трьох вікових групах: старші юнаки, юніори та молодь до 23 років.

Змагання проведено за ініціативи Федерації веслування на байдарках та каное Львівщини й за підтримки управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Цікавою подією виявився парад відкриття змагань: на запрошення голови львівської обласної федерації веслування Володимира Миляна був присутній учасник АТО, захисник Донецького аеропорту «кіборг» Дмитро Баховський – байдарочник, вихованець Романа Гривняка (ДЮСШ-3).

Також у параді відкриття взяли участь Заслужений тренер України, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури Мирослав Герцик, один з засновників веслування на Львівщині (нагадаємо, що львівське веслування цього року святкує 60-річчя з дня заснування); Роман Карбівник та Павло Редько – люди, котрі привезли на Львівщину перші медалі чемпіонатів Європи.

Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та цінними подарунками.

Інші новини