Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності отримує вітання

21/10/2016

21 жовтня 2016 року Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності святкує 70-річчя з часу заснування (директор ШВСМ – Петро Васильович Климчук).

На адресу ШВСМ надійшов вітальний лист Міністерства молоді та спорту  України, в якому висловлені слова подяки тренерському колективу та спортсменам. В цьому листі за підписом Заступника Міністра-керівника апарату Миколи Даневича значиться: «тільки за часи Незалежності України школа підготувала 2 Олімпійських чемпіонів та 45 призерів, а 49 спортсменів стали учасниками літніх та зимових Олімпійських Ігор! Віримо, що традиції, які склалися, будуть продовжуватися у прагненні спортсменів примножувати спортивну славу, в бажанні колективу втілювати в реальність свої задуми у сприянні гармонійного розвитку вихованців та підготовці спортсменів високого класу, спроможних досягти високих результатів на міжнародних змаганнях на славу спорту та України!

Додатково.

В Україні функціонує 34 школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ), з яких 2 мають статус державних, 3 школи центральних рад фізкультурно-спортивних товариств «Україна», «Спартак» та «Колос», інші у статусі обласних. У таких закладах культивується 50 олімпійських видів спорту та удосконалюють свою спортивну майстерність понад 7 тисяч спортсменів високого класу.

Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності знаходиться в сфері діяльності Міністерства молоді та спорту України й підпорядковується управлінню фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

За підсумками діяльності шкіл вищої спортивної майстерності у 2015 році й відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України Львівська ШВСМ посіла третє місце. Відповідно до загальноукраїнського рейтингу 2015 року перше місце посіла Харківська обласна ШВСМ (111 427,25 очок); друге місце – Дніпропетровська (88 279,25 очок), третє місце – Львівська (87 021,74 очок). При цьому варто зауважити, що такий результат Львівська ШВСМ досягла завдяки діяльності 14 відділень з видів спорту та загальній чисельності вихованців – 231 спортсмен (для порівняння в Харкові функціонують 28 відділень і тренуються 504 спортсмени, в Дніпропетровську – 18 відділень та 404 спортсмени).

Інші новини