Тарас Міщук та Ксенія Понтелєєва взяли участь у проекті #OlimpicLab

28/10/2016

Сьогодні в актовій залі львівської СШ № 37 (з поглибленим вивченням французької мови) за участю олімпійців Львівщини, а саме:  Заслуженим  майстром спорту України з фехтування, учасницею  двох літніх Олімпіад 2012 року у Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро Ксенією Пантелєєвою та веслувальником-каноїстом, бронзовим призером Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Тарасом Міщуком відбувся освітньо-інтерактивний захід НОК України #OlympicLab у модулі «історія олімпійського руху»

Модератор: Куречко Галина – стипендіат НОК України, учасниця І Юнацьких зимових Олімпійських ігор 2012 року в Австрії.

В заході взяли участь 78 школярів 4-х класів, а також їх вчителі та директор школи – Володимир Оверко.

Серед гостей також були доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ольга Зіньків та виконавчий директор відділення НОК у Львівській області Христина Опьола, яка вручила комплект тематичних книг для шкільної бібліотеки з підписами олімпійців.

Про історію Олімпійського руху школярів ознайомила викладач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету ім. І. Боберського Вероніка Лахман, а про сучасні олімпійські ігри розповіли наші гості-олімпійці Тарас Міщук і Ксенія Понтелєєва вже будучи безпосередніми учасниками літніх Олімпіад.

Для підведення підсумків, школярі розділились на три команди та взяли участь в олімпійській вікторині. Всі діти за активну участь у заході отримали подарунки від НОК України, а особливо незабутнім було спільне фото на згадку.

Більше фото на

www.facebook.com/Національний-олімпійський-комітет-на-Львівщині-182660261771454/

Інші новини

ukУкраїнська