Фехтувальниця Ксенія Пантелєєва – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками спортивного жовтня

31/10/2016

Щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня 2016 року заслуженого майстра спорту з фехтування на шпагах львів’янку Ксенію Пантелєєву (тренери – Заслужені тренери України Андрій Орліковський та Зоряна Семеряк).

Це звання Ксенія здобула завдяки успішним виступам світовій та національній фехтувальних аренах.

На початку місяця Ксенія Пантелєєва виборола Кубок України з фехтування у місті Харкові, а вже 23 жовтня 2016 року у місті Таллінні (Естонія) у командних змаганнях з фехтування на шпагах серед жінок разом з подругами по національній збірній команді України стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу з фехтування.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування лауреатів спортивного жовтня Львівщини.

Інформаційна довідка.

Пантелєєва Ксенія Геннадіївна – народилася 11 травня 1994 року у місті Львові. Заслужений майстер спорту України з фехтування (вид зброї – шпага).

Випускниця Львівського училища фізичної культури, студентка 5 курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Представляє Львівську школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».

Учасниця Ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро; бронзовий призер Всесвітніх студентських Ігор 2013 року, багаторазова чемпіонка України.

Відзначена державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу».

Інші новини