У Львові завершився ХХІ традиційний турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016»

31/10/2016

Вже традиційно, наприкінці жовтня (29-30.10. 2016) в манежі навчально-спортивної бази Міноборони України у м. Львові відбувся ХХІ турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN CUP 2016» – наймасовіший турнір з дзюдо національного рівня.

Участь у цьогорічному турнірі взяли участь 648 спортсменів різних вікових груп з 20 регіонів України (46 команд), з поміж яких також були представники Донецької та Луганської областей. Вперше учасниками змагань були представники спортивних клубів з Республіки Білорусь.

Цьогоріч за перебігом турніру можна було слідкувати звідусіль, оскільки його трансляція відбувалася в режимі он-лайн.

Зі словами привітань до учасників турніру під час урочистого відкриття звернулися Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту Верховної Ради України Микола Величкович; начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода; учасник АТО, викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного майор Микола Данилюк; голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський; співзасновник турніру, керуючий партнер видавництва «Світ дитини» Роксолана Лемик; начальник відділу зв’язків з громадськістю ТОВ “Корпорація КРТ” Василь Ганіткевич.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, перший заступник голови відлуння НОК України у Львівській області Юрій Майборода з нагоди відзначення всесвітнього дня дзюдо вручив почесні відзнаки старшому тренеру-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Богатир» Тетяні Гавриловій (Львів) та секретареві Федерації дзюдо України Наталії Рєдькіній (Київ).

Організаторами ХХІ відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016» виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради, львівська дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Богатир» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області, видавництва «Світ дитини», обласних організацій ФСТ «Динамо», «Колос», ТзОВ “АРІЯ МОТОРС”. Генеральну партнерську підтримку надали ТМ «Лімо» та компанія КРТ.

Роботу суддівського корпусу змагань очолив: Заслужений тренер України, суддя національної категорії, головний арбітр змагань – Олександр Бавшин (м. Львів) та старший тренер збірної команди Львівської області, суддя національної категорії, головний секретар змагань – Тетяна Гаврилова (м. Львів).

Особливу увагу організатори «LVIV JUDO OPEN» приділлили змаганням в дитячих категоріях, адже турбота про молоде покоління і плекання любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства. А що може бути кориснішим для дітлахів, ніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки майбутніми спортсменами, а і просто здоровими, успішним людьми. Тому цього року спортсменам-учасникам молодших вікових груп були вручені пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.

Оригінальні призи, кубки та медалі, завойовані переможцями і призерами в 49-ти вагових категоріях у трьох вікових групах у юнаків і двох у дівчат роз’їхалися практично про всій країні, а їхні власники ще довго ділитимуться яскравими враженнями від масштабного свята дзюдо в одному з найкрасивіших міст України.

В загальнокомандному заліку перше місце виборола збірна Львівської області, друге дзюдоїсти столиці України Києва, третє місце розподілили між собою команди Волинської та Хмельницької областей.

Детальні підсумки змагань – в розділі “Результати” http://www.ukrainejudo.com/images/rezultaty/switdytyny.pdf

Роман Хімяк, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Інші новини

ukУкраїнська