Учні львівського училище фізичної культури візьмуть участь у ментальному тренуванні проекту НОК України #OlympicLab.

09/11/2016

17 листопада ц.р. за участю учнів львівського училища фізичної культури відбудеться продовження реалізації проекту Національного Олімпійського комітету України #OlympicLab у модулі «Ментальне тренування».

Почесним гостем  цієї зустрічі буде майстер спорту України з кульової стрільби, студент львівського училища фізичної культури, чемпіон ІІ Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні 2014 року, учасник ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року Павло Коростильов.

Початок о 12:00 год, вул. Кн.Ольги, 1 (Львівське училище фізичної культури)

Інформаційна довідка: Міжнародним Олімпійським комітетом у рамках програми Юних послів було започатковано проект – «Young Ambassador+», головною метою якого є залучення молодих послів минулих Юнацьких олімпійських Ігор до активної популяризації олімпійського руху та його сталий розвиток.

Проект #OlimpicLab молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких олімпійських іграх Передерій Віри, майстра спорту міжнародного класу, фіналістки Олімпійських ігор в Пекіні, призера Всесвітньої Універсіади з художньої гімнастики потрапив до 5 кращих проектів, які отримали патронат МОК.

Мета проекту: поширення олімпійських ідеалів та принципів, залучення молоді до олімпійського руху, пропагування здорового способу життя, знайомство учнів з зірками українського та світового спорту та надбання корисних життєвих навичок і лідерських якостей.

Інші новини

ukУкраїнська