Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи розпочинає серію спортивно-пізнавальних заходів для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО

16/11/2016

16 листопада у 2016 році за активної підтримки навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові розпочинається серія спортивно-пізнавальних заходів для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Зокрема делегації дітей з усіх міст обласного значення та районів Львівщини матимуть змогу відвідати тренування з різних видів спорту, познайомитися з унікальною спортивною інфраструктурою армійської спортивної бази, яка має статус національної  бази олімпійської підготовки, подивитися як працює комплекс плавальних басейнів, велотрек, стрільбище, кінна база, боксерський зал тощо. При цьому бажаючі зможуть випробувати свої сили у кульовій стрільбі, стрільбі з лука, їзді верхи на конях, їзді на велосипеді.

До організації та проведення цього заходу окрім керівництва навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові активно долучилися структурні підрозділи галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, відділення НОК України у Львівській області, обласний центр «Спорт для всіх», тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл, провідні спортсмени – олімпійці Львівщини, керівники проекту “Мій тато захищає Україну”, волонтерські організації та ін.

Загалом такі своєрідні екскурсії на одну з найкращих спортивних баз Львівщини триватимуть за відповідним графіком до 30 листопада ц.р. й охоплять своєю участю майже 500 дітей з родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Графік тут

Інші новини