Тривають спортивні екскурсії для дітей родин Небесної Сотні та воїнів АТО

25/11/2016

Другий тиждень тривають спортивно-пізнавальні заходи для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, що відбуваються на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оброни України у м. Львові.

Зокрема, 23-24 листопада армійську спортивну базу відвідали 94 дитини з родин учасників АТО міста Стрия, Золочівського, Бузького, Перемишлянського та Жидачівського районів.

Діти, у супроводі майстра спорту міжнародного класу Сергія Байталюка відвідали комплекс відкритих плавальних басейнів та критий басейн, комплекс стрілецький тирів, кінну базу, зал боксу, легкоатлетичний манеж з велотреком. Провідні лучники Львівщини Сергій Мокрицький, Дмитро Марченко, Сергій Макаревич розповіли присутнім про свій цікавий вид спорту, про будову лука, продемонстрували техніку стрільби, й при цьому кожен бажаючий міг вистрілити з навчального луку у спеціальні щити. Особливий інтерес у дітей викликав тир для пневматичної стрільби, робота установок для проведення змагань зі стрільби.

На базі сучасного п’ятиборства, окрім розповіді про цей вид спорту, діти мали можливість подивитися, як годують коней та сфотографуватися з цими прекрасними тваринами.

Останнім об’єктом екскурсії був легкоатлетичний манеж з велотреком. начальник цієї унікальної споруди Микола Мандрона показав і розповів про тренування у спортивних залах, а діти з радістю позмагалися з бігу, а окремі в супроводі майстра спорту з велосипедних перегонів Тараса Пилипіва спробували свої сили на спортивному велосипеді. Особливо цікавими виявилися й фотографії у боксерському залі.

На завершення зустрічі, представники груп кожного району , за сприяння керівників проекту ″Мій тато захищає Україну″, одержали подарункові сертифікати на безкоштовне відвідування розважального центру ″Дитяча планета″ і щиро дякували за можливість відвідати унікальну у своєму роді навчально-спортивну базу літніх видів спорту МО України й запитували, коли відбудеться наступна така зустріч.

Зоряна Дубінська, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Інші новини