Відійшов у вічність заслужений майстер спорту з кульової стрільби львів’янин Борис Мельник

25/11/2016

Перестало битися серце МЕЛЬНИКА Бориса Петровича – заслуженого майстра спорту СРСР зі стрільби кульової. Вся спільнота стрілецького спорту й спортивна громадськість України та Львівщини висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу смерті дорогої нам людини.
З 1964 по 1986 роки, як спортсмен-військовослужбовець Б. Мельник виступав за 8 СКА Прикарпатського військового округу.

Борис Петрович був срібним призером Ігор Олімпіади у Мюнхені 1972 року та учасником Ігор Олімпіади у Монреалі 1976 року (12-е особисте місце); дворазовим чемпіоном (1970) і семиразовим срібним призером (1970, 1974) чемпіонатів світу; дев’ятиразовим чемпіоном та триразовим призером чемпіонатів Європи; п’ятиразовим рекордсменом світу та восьмиразовим рекордсменом Європи: http://www.issf-sports.org/athletes/athlete.ashx?pers..
За його активної ініціативи, у 1980 році було відкрито відділення стрільби кульової у Львівській школі вищої спортивної майстерності. З 1986 по 1989 роки перебував на посаді начальника спортивно-стрілецького комплексу 8 СКА та за сумісництвом – старшим тренером зі стрільби кульової команди ПрикВО. Звільнився з лав Збройних сил СРСР у званні майора. У 90-х роках упродовж декількох років працював у національній збірній команді України тренером зі стрільби з гвинтівки.

Останні роки життя мешкав в Ізраїлі.
Бориса Петровича глибоко поважали в спортивному співтоваристві. Пам’ять про нього завжди буде жити в серцях тих, хто знав його.
Світла та вічна пам’ять, нехай Вам земля буде пухом!

Інші новини

ukУкраїнська