Засідання членів виконкому НОК України у Львівській області відбулося в конференц-залі компанії-партнера ПАТ “Концерн Хлібпром”

25/11/2016

24 листопада 2016 року відбулося засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області, що пройшло в конференц-залі компанії – партерна відділення ПАТ “Концерн Хлібпром”.

Під час засідання було вшановано найкращу спортсменку Львівщини за підсумками спортивного жовтня – фехтувальницю на шпагах Ксенію Пантелєєву та її тренерів – Заслужених тренерів України Андрія Орліковського та Зоряну Семеряк. На початку жовтня Ксенія Пантелєєва виборола Кубок України з фехтування у місті Харкові, а згодом 23 жовтня у місті Таллінні (Естонія) у командних змаганнях з фехтування на шпагах серед жінок у складі національної збірної команди України стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу. Участь в нагородженні взяв і генеральний директор ПАТ “Концерн Хлібпром” Владислав Аверченко, який зазначив, що як для компанії, яка продукує хліб, так і для спортивного активу важливими є здоров’я людей і прагнення до чесної перемоги!

Під час засідання було затверджено план роботи відділення на 2017 рік, визначено перелік турнірів, які пропонуватимуться для проведення їх під патронатом НОК України, з поміж яки, зокрема:

– Відкритий турнір з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля, Львів, спортивний комплекс обласної організації ФСТ «Динамо», вул. Янева,10, січень-лютий 2017 року;

– Всеукраїнський турнір з фехтування на призи Олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної, м.Львів, манеж Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського, вул. М. Черемшини, 17, лютий 2017 року;

– Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії», м.Львів, лучне поле СДЮШОР «Електрон», вул. Грабовського, 11; квітень 2017 року,

– Відкритий турнір зі спортивної гімнастики пам’яті Олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна, м.Львів, гімнастичний зал навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України вул. Княгині Ольги, 3-а; травень, 2017 року.

Члени виконкому відділення ухвалили також рішення про проведення звітних зборів Олімпійської ради відділення на 9 грудня 2016 року з таким порядком денним:

  1. Звіт про роботу відділення у 2016 році.
  2. Про затвердження нової редакції Положення про відділення згідно чинного законодавства”Про громадські об’єднання” та відповідно до Закону України від 17 липня 2015 р. № 652-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій”.

Інші новини

ukУкраїнська