На Львівщині продовжуються спортивно-масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!»

01/12/2016

30 листопада в Сокальській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-III ступенів ім. Т. Шевченка для дітей з порушенням опорно-рухового апарату відбулися спортивні змагання в рамках фізкультурно-масових заходів «Ти зможеш, якщо зміг я». Із привітальним словом виступили головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар`яна Копейка, заступник директора обласного центру «Спорт для всіх» Ірина Підлужна, стипендіат НОК України, представниця санного спорту Львівщини Галина Куречко.

Вчителями фізичної культури були організовані різноманітні цікаві естафети, в яких дві команди 6-х класів та збірна команда 7 класу змогли проявити кмітливість, спритність та ерудованість. Із невеликою перевагою перемогли семикласники, 2 місце посіла команда 6-А класу, а 3 місце – команда 6-Б класу.

На згадку про захід учасники отримали пам’ятні медалі та грамоти, м’ячі для ігрових видів спорту, скакалки та сувенірні подарунки від ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» та відділення НОК України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська