На базі олімпійської підготовки завершилися навчально-пізнавальні спортивні заходи для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО Львівщини

01/12/2016

Цими днями остання група дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО,  які на запрошення управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації прибули з Яворівщини та Городоччини на одну з найкращих спортивних споруд України – навчально-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові. Участь у цій спортивній екскурсії взяли племінники Героя Небесної Сотні Варениці Романа та Сеника Романа з Яворівського району та син Героя Небесної Сотні Бльок Павло з Городоччини.

Присутні діти з великим задоволенням та інтересом поспілкувалися з провідними спортсменами Львівщини та їхніми тренерами, оглянули як функціонують стрілецькі тири, комплекс плавальних басейнів, боксерський ринг, кінний манеж, єдиний в Україні велотрек. А разом з переможницею Кубку України зі стрільби з лука, який щойно завершився на армійській спортивні базі – Соломією Трапезніковою – усі бажаючі мали унікальну можливість вистрілити з навчального луку.

На завершення зустрічі діти одержали в подарунок печиво, сік, кольорові олівці та блокноти, футболки, спортивні щоденники, надані відділенням НОК України у Львівській області, фундацією Юрія Турянського «Почни з себе» та організаторами проекту ″Мій тато захищає Україну″.

Загалом на цікавих спортивних екскурсіях, влаштованих з ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, побувало понад 500 дітей з родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО з усіх районів та міст обласного значення Львівщини.

Залишається подякувати керівництву та усім працівникам Навчально-спортивної базі літніх видів спорту Міністерства оброни України у місті Львові за незабутні враження та пам’ятні зустрічі!

Інші новини