Львівське обласне відділення Олімпійської Академії України – серед кращих в Україні

13/12/2016

Цими днями в Національному університеті фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ) відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річного ювілею з дня заснування Олімпійської Академії України.

В урочистостях взяли участь президент Національного олімпійського комітету України (НОК), член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), Олімпійський чемпіон Сергій Бубка; віце-президент НОК, член МОК, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов; голова Комітету молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний; президент Олімпійської Академії України, член Виконкому НОК України Марія Булатова, почесний ректор НУФВСУ, член Виконкому НОК України Володимир Платонов, президент Української Академії наук Олексій Оніпко, керівник Міжнародної асоціації університетів фізичної культури Кайрат Закірьянов, ректор НУФВСУ Євген Імас, іноземні гості, члени Олімпійської Академії України, керівники обласних відділень, ректори спеціалізованих ВНЗ, студенти та представники ЗМІ.

Сергій Бубка передав вітання з ювілеєм від президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та Виконкому МОК. Він зазначив: «Протягом чверті століття Олімпійська Академія України на чолі з її президентом проф. Марією Булатовою демонструє постійний рух вперед, невпинне бажання до вдосконалення та прогресу, досягаючи найвищих результатів». Він наголосив, що цей колектив однодумців та справжніх професіоналів відіграє величезну роль у формуванні й поширенні олімпійських цінностей та ідеалів в нашій країні, Європі та світі.

Сергій Бубка додав, що невипадково за оцінкою авторитетних міжнародних колег Олімпійська Академія України вважається однією з провідних у світі.

Головний олімпієць країни подякував керівництву та колективним членам Академії, серед яких було відзначено й ефективну роботу Львівського відділення Олімпійської Академії України (керівник професор Оксана Вацеба).

Довідково.

Олімпійська Академія України (ОАУ) була створена 20 вересня 1991 року відповідно до рішення І сесії ОА України й відповідно до рекомендацій Міжнародного Олімпійського Комітету для сприяння розвитку та зміцненню олімпійського руху в нашій країні, духовного взаємозбагачення людей, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів олімпізму. ОАУ є самостійною громадською організацією і діє під егідою НОК України. Ініціаторами створення Олімпійської академії України стали тодішній президент НОК України, член МОК Валерій Борзов; віце-президент НОК України, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Володимир Платонов та віце-президент НОК України Володимир Кулик.

Інші новини