Федерація баскетболу Львівщини отримала нового очільника

15/12/2016

15 грудня 2016 року в конференц-залі готелю «Євроготель» відбулася звітно-виборча конференції федерації баскетболу Львівщини.
Під час цієї чергової конференції було заслухано звіт президента Ігора Савицького про діяльність федерації за останні 5 років. При цьому багаторічний керівник обласної федерації одного з найпопулярніших на Львівщині видів спорту вирішив не балотуватись на новий термін в якості президента. Відтак голосуванням учасників конференції на посаду президента федерації баскетболу Львівщини було обрано досвідченого тренера з баскетболу обласної ДЮСШ Зіновія Івановича Курсу, який обіймав посаду віце-президент Федерації баскетболу Львівщини. З. Курса презентував основні тези своєї програми перед голосуванням й запропонував обрати І.В. Савицького почесним президентом федерації. Представники баскетбольної громадськості проголосували також і за персональний скла ради федерації баскетболу Львівщини.

Участь у роботі конференції взяв начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода.

Інші новини

ukУкраїнська