«Олімпійське лелеченя» повертається у спортивні зали загальноосвітніх шкіл області.

31/01/2017

Після зимових свят та шкільних канікул у Львівській області продовжується проведення попередніх етапів Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей шкільного віку “Олімпійське лелеченя”.

У зв’язку з тим що цей сезон Олімпійського лелеченя проводиться у співпраці з компанією Coca–Cola внесені певні зміни до Положення про проведення заходу. Відповідно до цих змін, участь в обласному етапі змагань братимуть збірні команди навчального закладу, сформовані з учнів віком 12-14 років (народжених у період з 1.10.2002 по 31.12.2005) у кількості 13 осіб, з них: 6 – дівчат, 6 – хлопчиків (з яких обов’язково – не менше ніж по 1 хлопцю та 1 дівчині кожного віку 12, 13, 14 років та вчителя фізичного виховання навчального закладу.

Детальніше з положенням про змагання та іншою інформацією можна ознайомитись на сайті відділення http://www.noc.lviv.ua/ у розділі «Олімпійське лелеченя».

Обласний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» планується провести в  квітні-травні 2017 року.

Метою заходу є виховання школярів Львівщини на гуманітарних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, благородства, формування у них навичок і культури ведення здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля.Інші новини