Федерація дзюдо Львівщини обрала свого нового очільника

01/02/2017

Цими днями у Львові відбулася звітно-виборна конференція федерації дзюдо Львівської області, на якій обрано нового президента обласної федерації. Ним став депутат Львівської міської ради, Заслужений лікар України Грицевич Роман Євгенович.

На конференції Роман Грицевич озвучив своє бачення розвитку обласної федерації дзюдо. У своїй промові він зупинився на кількох аспектах: конкурентоздатності спортсменів Львівщини на загальноукраїнському рівні, розвитку дитячо-юнацького спорту та його кадровому резерві, фінансовому та матеріально-технічному забезпеченні діяльності федерації.

«У кожному цьому пункті є три складові: проведення аналізу, визначення проблем та шляхів їх вирішення. Не секрет, що федерація дзюдо потребує підтримки з боку держави. Особливо це стосується дитячого та юнацького спорту, щоб юні дзюдоїсти мали досягнення не тільки в нашій області, а й на всеукраїнському і міжнародному рівнях. В будь-якому виді спорту є свої меценати, спонсори, тому їх треба шукати більш активно, запрошувати, щоб вони могли профінансувати хоча б частково потреби спортсменів» – зазначив Роман Грицевич.

Зі слів учасників конференції, тренерів, шанувальників цього виду спорту осередки дзюдо Львівщини потребують оновлення матеріально-технічної бази, а також побудови спеціалізованого спортивного залу.

Окрім обраних делегатів, участь в роботі конференції взяли віце-президент федерації дзюдо України, бронзовий призер Ігор Олімпіади в Сіднеї Руслан Машуренко та голова контрольно-ревізійної комісії федерації дзюдо України, президент федерації дзюдо Чернівецької області Анатолій Паланійук.

 

ДОВІДКОВО:

Народився 9 січня 1956 року у Львові. Громадянин України.
Освіта:
Вища. У 1979 році закінчив Львівський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2005 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».
Професійна діяльність:
І- ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева, завідувач сімейного відділення № 1.
З 2008 – помічник почесного консула Республіки Австрія у Західній Україні;
З 2007 – фотосалон «Світло й тінь» фотогалерея Василя Пилип’юка, заступник голови;
З 2005 – суб’єкт підприємницької діяльності, фізична особа підприємець;
1980 -2002 – І- ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева, дільничний терапевт.
Громадська та політична діяльність:
депутат Львівської міської ради, заступник голови постійної комісії комунального майна та власності, куратор низки регіональних та міжнародних культурних проектів.

Інші новини

ukУкраїнська