З нагоди відкриття Європейського юнацького олімпійського фестивалю у Львові замайорить Олімпійський прапор

03/02/2017

У понеділок, 6 лютого, на майданчику Львівського училища фізичної культури (вул. Княгині Ольги, 1) проходитимуть урочисті заходи з нагоди проведення XIII зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який проходитиме у турецькому місті Ерзерум 11-16 лютого ц.р.

У програмі – урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

У церемонії, яка почнеться о 8.00  братиме участь Голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський, директор училища фізичної культури Степан Родак, начальник  управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, заслужені ветерани спорту, представники громадськості та учні УФК.

Нагадаємо що серед членів національної збірної команди України в Ерзурумі змагатимуться й двоє спортсменів Львівщини – гірськолижники Анастасія Шепіленко (2000 р.н.) та Роман Ковалевський (1999 р.н.). Вихованці тренера Юлії Шепіленко виступатимуть в слаломі, слаломі-гіганті та в командних змаганнях.

Інші новини