На акції «Олімпійська книга» діти захоплено слухали про Олімпізм

10/02/2017

10 лютого  у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей відбулася Всеукраїнська акція НОК України «Олімпійська книга».

Учасниками цього заходу стали учні 7-го класу НВК «ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ «ГАЛИЦЬКА» м.Львова разом з класним керівником та учителем фізичної культури.

Знайомили гімназистів з Олімпійським рухом, його цінностями та ідеалами, олімпійськими іграми та різними видами спорту, а також презентували нові книги олімпійської тематики.

Крім того, виконавчий директор відділення, учасниця зимових Олімпійських Ігор 1994 року Христина Подгрушна-Опьола та стипендіат НОК України, учасниця I зимових Юнацьких Олімпійських Ігор Галина Куречко у формі гри розповіли школярикам про Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який вже 11 лютого відкриється у Турецькому місті Ерзурум. Окремо представниці обласного відділення НОК акцентували увагу, що міні-збірну України з гірськолижного спорту сформували двоє представників Львівщини – Анастасія Шепіленко і Роман Ковалевський.

Найбільше пожвавлення у школяриків викликала участь у вікторині на знання про Олімпіади та про олімпійські види спорту. Цікаво, що у цьому змаганні юних ерудитів перемогли команда, сформована з дівчаток.

Діти отримали подарунки від НОК України – олімпійські щоденники, а бібліотека поповнила свої  фонди новими тематичними книгами.

«Що може бути важливішим для дітей, ніж здоров’я та знання. Здоров’я дарує спорт. І цінності, ідеали та засади Олімпійського руху якраз і спрямовані на розвиток молодих людей. А Книга – це джерело знань. І такою залишиться назавжди. Відтак, акція «Олімпійська книга», що її провели під патронатом відділення НОК України у Львівській області, якраз і покликана пропагувати серед школярів ідею любові до спорту та до читання. Знаю, що наприкінці сьогоднішнього заходу деякі діти заявляли, що почнуть займатися спортом. Впевнений, що будуть любити і читання книг. Тому цю акцію і усі наступні, які ми будемо проводити для дітей, вважаю вкрай важливими для України, в якій сьогоднішні школярі вже скоро будуть повноцінними її будівничими», — прокоментував захід «Олімпійська книга» голова відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області Юрій Турянський.

Пресс-службаІнші новини