Бродівської СЗОШ №2 – переможець районних змагань “Олімпійське лелеченя”

25/03/2017

У спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях прийняли команди з Бродівської гімназії ім.І.Труша, Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №3,Бродівської СЗОШ №2, Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4. У програму змагань увійшли такі види: презентація, рухлива гра «Гопак», біг з м’ячем, гладкий біг, ведення м”яча з обвідкою стійок,посадка картоплі та «Олімпійська вікторина».
Вітав учасників з початком змагань директор Бродівської ДЮСШ-С.Подавець, методист відділу освіти Бродівської РДА- В.Стецик, завідувач сектору молоді та спорту –Н.Гудима.
У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Бродівської СЗОШ №2, ІІ місце посіла команда Бродівської гімназії ім.І.Труша, ІІІ місце- команда Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№3, та команда Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №4 відповідно зайняла ІVмісце. Нагородити та привітати юних олімпійців прийшла заступник голови Бродівської районної ради- В.Підгрушна, яка подякувала учасникам за хвилюючі моменти переживання та вручила командам грамоти,переможцям кубок та медалі, а усім учасникам солодкі подарунки за сприяння сектору молоді та спорту Бродівської РДА.

Головний суддя змагань- Войтко В.Судді: Демчук М., Сурмай Ю, Бербенюк В. Секретар змагань-Климентович О.

 
Інші новини