В головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури розгорнуто обласну виставку дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт»

24/03/2017

Цими днями завершено прийом дитячих творчих робіт (малюнків) на обласний конкурс під гаслом «Я і мій друзяка Спорт», що проводиться в рамках реалізації обласного плану заходів на виконання Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року за активної підтримки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, відділення НОК України у Львівській області та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Упродовж лютого-березня 2017 року до конкурсної комісії надійшло більше ніж півтисячі малюнків та інших результатів творчої діяльності дітей – плакатів, витинанок, колажів, віршів та інсталяцій. Конкурсна комісія відібрала кращі роботи і пропонує їх оглянути усім охочим. Відтак в головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, вул. Т. Костюшки, 11) розгорнуто виставку кращих робіт конкурсу. Відвідувачі виставки упродовж 21 – 30 березня 2017 року зможуть навіть обрати переможцяу номінації «Глядацькі симпатії», проголосувавши (написавши прізвище і вкинувши в скриньку в холі) за одну з представлених на виставці робіт.

Переглянути дитячі конкурсні роботи і проголосувати за них можна також у мережіInternet- слідкуйте за інформацією на офіційному веб-сайті Львівського державного університету фізичної культури (http://www.ldufk.edu.ua).

30 березня 13 годині відбудеться оголошення підсумків виставки-конкурсу танагородженнядипломами та цікавими призами переможців у трьох вікових категоріях.

На цю церемонію запрошені відомі спортсмени, представники від організаторів конкурсу, спортивний актив, митці, журналісти.

Запрошуємо взяти участь!!!
Інші новини