На Львівщині відбулася Всеукраїнська нарада ФСТ «Динамо» України

27/03/2017

Нещодавно на базі олімпійської підготовки Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України у смт Славське Сколівського району Львівщини відбулася Всеукраїнська нарада перших заступників голів та головних бухгалтерів обласних організацій ФСТ «Динамо» України.

За головування першого заступника голови ФСТ «Динамо» України, генерал-майора міліції, члена НОК України Віктора Коржа на нараді обговорено питання подальшого розвитку та фінансування товариства та відзначено кращі організації за підсумками всеукраїнських комплексних змагань «Динаміада-2016» та за підсумками огляду-конкурсу 2016 року серед територіальних динамівських структурних підрозділів.

Участь у всеукраїнській нараді взяв і начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Учасники наради мали також нагоду відвідати динамівську комплексну базу олімпійської підготовки у місті Львові та ознайомитися з передовим досвідом спортивної та професійно-прикладної фізичної підготовки в обласній динамівській організації Львівщини.
Інші новини