Змістовне дозвілля – гасло юних олімпійців Бущини у 2017 році!

30/03/2017

Нещодавно у спортивному залі Буської ДЮСШ, яка відзначатиме цього року 30-ти літній ювілей, відбувся районний етап масового спортивного заходу «Олімпійське лелеченя-2017», з метою виховання у школярів   цінностей олімпізму, дружби, взаємоповаги, благородства, формування  навичок і культури ведення здорового способу життя, залучення  до активних занять фізкультурою та спортом, організації змістовного дозвілля.

З привітальним словом до юних спортсменів звернувся головний спеціаліст Буської райдержадміністрації  Дмитро Татарин. На змагання прибули  команди учнів 5-6 класів 12-ти ЗОШ І-ІІІ ступенів та 2-х ЗОШ І-ІІ ступенів, а це -168 юних спортсменів, які мірялися силами у номінаціях: презентація, спортивні естафети та олімпійська естафета. За  рішенням оргкомітету, суддівської колегії змагань переможцями масового спортивного заходу «Олімпійське лелеченя – 2017» стали:

  • НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІступенів» -І місце;
  • Кізлівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце;
  • НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» – ІІІ місце.

Команда НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» буде представляти  Буський район  в обласних змаганнях, які відбудуться у 27 квітня цього року в  м. Львів.
Інші новини