На білбордах міста “Найкращий спортсмен Львівщини” за підсумками лютого 2017 року Тетяна Клімченко

03/04/2017

Цього місяця львів’яни і гості міста можуть побачити білборди із зображенням найкращого спортсмена Львівщини за підсумками лютого 2017 року, майстра спорту України з велосипедного спорту (трек), одну з кращих велосипедисток України Тетяну Клімченко (тренери: Заслужений тренер України Орест Тичко та В’ячеслав Рудько). Такий ж білборд встановлено і у рідномі містечку Тетяни – Червонограді (Львівської області).

Цим почесним званням Тетяна Клімченко вшанована за перемогу на фінальному етапі Кубку світу з трекових велоперегонів в гонці «скретч» (гонка на дистанції 10 км) серед жінок, що відбувся місті Лос-Анджелесі (США) 24-26 лютого 2017 року. При цьому у загальному підсумковому заліку за результатами усіх чотирьох етапів Кубка світу з велосипедного спорту (трек) сезону 2016/17 років Тетяна Клімченко – на другій позиції!

Білборди, які встановлюються з ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості, з’являються завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс»та «Комтех-аутдор».
Інші новини