Про спорт сьогодні дізнавались учні Львівської креативної міжнародної дитячої школи

07/04/2017

З нагоди відзначення Міжнародного дня спорту в стінах Креативної міжнародної дитячої школи, з учнями 1-5 класів відбувся #OlympicLab, темою якого була історія та розвиток Олімпійських ігор. Викладачі  школи підготували цікаву розповідь про літні олімпійські види спорту, а стипендіат  НОК України, кандидат в майсти спорту з санного спорту Галина Куречко підготувала цікаву презентацію про зимові.

Серед запрошених були учасниця Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро заслужений майстер спорту з фехтування на шпазі Анфіса Почкалова, учасниця ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, майстер спорту з санного спорту Олена Смага та її тренер Олег Жеребецький – також учасник зимової Олімпади, а також велосипедисти Львівського училища фізичної культури. Всі спортсмени пповели майстер класи зі своїх видів спорту.

Школяри  проявляли свою зацікавленість до спорту адже більшість з них є активними його учасниками – це теніс, футбол, кінний спорт, карате, дзюдо, гімнастика та багато інших. Кожен з дітей міг особисто випробувати санки, велосипеди та повправлятись у фехтуванні разом із спортсменами-олімпіцями.
Інші новини

ukУкраїнська