На Льодовій арені Новояворівська відбулося урочистосте вшанування команд хокейного клубу «Галицькі леви»

12/05/2017

11 травня 2017 року на Льодовій арені міста Новояворівська Яворівського району відбулася урочиста церемонія нагородження ігрових команд хокейного клубу «Галицькі леви»   – переможців та призерів національних та міжнародних змагань за підсумками хокейного сезону 2016-2017 років.

Участь в урочистому дійстві взяли: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук; голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян; голова Яворівської районної ради Володимир Сичак; начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода; міський голова Новояворівська Василь Муравель; відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, голова обласної федерації хокею Микола Романюк, журналісти, ветерани хокейної гри, численні уболівальники, друзі та рідні.

Привітали вихованців хокейного клубу «Галицькі Леви» за чисельної глядацької аудиторії й юні фігуристи, подарувавши незабутнє льодове мистецьке свято, режисоване тренером з фігурного катання Яворівської ДЮСШ Сусанною Овсепя’н.

Особливі оплески викликав й цікавий товариський матч за участю найстарших та наймолодших «левів» за підтримки тренера Михайла Чіканцева.

Відтак відбулося нагородження гравців «Галицьких левів» різних вікових груп за результатами юнацького чемпіонату України, Карпатської хокейної ліги та крупних міжнародних турнірів; відзначення кращих за амплуа, а також вручення почесних грамот та подяк тренерам, керівникам клубу, представникам обласної федерації хокею від Львівської облдержадміністрації, НОК України, національних федерацій хокею та фігурного катання, відділення НОК України у Львівській області, владних структур Яворівщини та міста Новояворівська.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Хокей Львівщини, будучи батьківщиною українського хокею, має давні історичні традиції й сучасні славні сторінки його відродження.

В області успішно функціонує відділення хокею та фігурного катання в дитячо-юнацькій спортивній школі міста Яворова. Відділення хокею відкрито також і в обласному центрі олімпійської підготовки з зимових видів спорту у м. Новояворівську. У ЗОШ м. Новояворівська діють три спортивні класи (сформовані з учнів семикласників, дев’ятикласників та десятикласників, які займаються хокеєм), де для юних спортсменів створено усі необхідні умови для поєднання навчально-тренувального та загальноосвітнього процесів.

Юнацькі команди спортивного клубу «Галицькі Леви» (тренер Михайло Чіканцев) упродовж останніх років беруть активну участь у юнацьких чемпіонатах України, хокейної Карпатської ліги та в представницьких міжнародних турнірах в Польщі, Австрії, Білорусі, Словаччині.

Упродовж останніх десяти років регулярно й ефективно проводиться чемпіонат Львівської області з хокею (в т.ч. й серед ветеранів), участь у якому беруть 5-8 чоловічих команд з міст Львова, Червонограда, Дрогобича, Яворова, Нового Роздолу, Новояворівська.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського навчається декілька студентів-хокеїстів, опрацьовується питання відкриття спортивної спеціалізації «Хокей».

Команда “Галицькі Леви”2001- 2002 р.н.U16:

–         срібні призери чемпіонату України серед юнаків сезону 2016-2017рр.

–         чемпіони Карпатської молодіжної хокейної ліги 2016-2017 рр. в 4 етапи з командами DEB-MIS Select (Угорщина), HK Mladez Michalovce (Словаччина), STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща), MSKM TrebiSov (Словаччина), Gladiators Dunarea Galati (Румунія), загалом двадцять  зіграних матчів та двадцять перемог.

Додаткова інформація про Льодову арену міста Новояворівська

Споруда, збудована за рахунок приватних інвестицій, містить у своєму комплексі стандартний хокейний майданчик (26 х 56 метрів), спортивний зал, відповідні приміщеннями для аматорів та спортсменів, трибуни на 600 місць. Ця перша в області крита льодова спортивна споруду була урочисто відкрита 20 листопада 2009 року.

На даний час Льодова арена є основним тренувальним та змагальним осередком для діяльності обласної федерації хокею Львівщини (голова Микола Романюк). На льодовій арені провадиться тренувальний процес вихованців ДЮСШ м.Яворова (відділення хокею та фігурного катання); хокейних груп ЦОПу; хокейних команд Львівської області (з міст Львова, Яворова, Дрогобича, Червонограда, Новояворівська, Нового Роздолу), змагання чемпіонатів Львівської області (юнаки, дорослі, ветерани), а також усі інші хокейні турніри та спортивно-масові заходи, в т.ч. проведено й кілька дитячих міжнародних турнірів з хокею та фігурного катання Відбулося кілька тренувальних зборів національної та обласної збірної «Інваспорту» з керлінгу. У вихідні дні ковзанка використовується для масового катання на ковзанах усіх бажаючих.

За короткий час ковзанка стала потужним основним осередком хокеїстів, фігуристів центром льодового катання та фізкультурно-оздоровчої роботи для мешканців Львова, Яворівського та сусідніх районів.

Інші новини